Home
القرآن الكريم banner
القرآن الكريم icon

القرآن الكريم

simppro
4 ★ Gradering
1,6 miljonerNedladdningar
22 juni 2026Uppdaterad på
TeenInnehållsklassificering

Säkerhet · القرآن الكريم

SHA Signature
Ingen signatur tillgänglig.

Vad är nytt i القرآن الكريم 8.1

Senast uppdaterad den 22 juni 2026

القرآن الكريم. Download the latest version of القرآن الكريم to enjoy new features and updates.

القرآن الكريم vanliga frågor

Installationen av القرآن الكريم kan misslyckas på grund av bristen på enhetslagring, dålig nätverksanslutning eller kompatibiliteten hos din Android-enhet. Kontrollera först minimikraven.

القرآن الكريم är säkert att ladda ner från denna webbplats, eftersom den har en pålitlig och verifierad digital signatur från sin utvecklare.

Besök versionssidan för att bläddra och ladda ner äldre versioner av القرآن الكريم.

Mer information

Paketnamn
com.simppro.quran.offline
Kräver Android
Android 5.0+
Innehållsklassificering
Teen
Arkitektur
Behörigheter
9
Signatur
ab806ed1915da853bb0bbbeca12aa2fc662f5b884fb45f20c095c68af3762548

Säkra och snabba APK-nedladdningar

Vi använder signaturverifiering för att säkerställa virusfria القرآن الكريم APK-nedladdningar åt dig.

Förbereder nedladdning (s) Ladda ner القرآن الكريم

Din nedladdning kommer snart att vara klar...