Home
Pokémon Masters EX banner
Pokémon Masters EX icon

Pokémon Masters EX

DeNA Co., Ltd.
4 ★ Derecelendirme
2,0 milyonİndirilenler
22 Haziran 2026Güncelleme tarihi
Everyoneİçerik Derecelendirmesi

Güvenlik · Pokémon Masters EX

SHA Signature
İmza mevcut değil.

Yenilikler Pokémon Masters EX 2.55.2

Son güncelleme tarihi 22 Haziran 2026

Pokémon Masters EX. Download the latest version of Pokémon Masters EX to enjoy new features and updates.

Pokémon Masters EX SSS

Pokémon Masters EX kurulumu, cihaz depolama alanı eksikliği, zayıf ağ bağlantısı veya Android cihazınızın uyumluluğu nedeniyle başarısız olabilir. Lütfen önce minimum gereksinimleri kontrol edin.

Pokémon Masters EX, geliştiricisinin güvenilir ve doğrulanmış dijital imzasına sahip olduğundan bu web sitesinden indirmek güvenlidir.

Pokémon Masters EX'in eski sürümlerine göz atmak ve indirmek için sürümler sayfasını ziyaret edin.

Daha Fazla Bilgi

Paket Adı
com.dena.a12026418
Android gerektirir
Android 5.0+
İçerik Derecelendirmesi
Everyone
Mimarlık
arm64-v8a
İzinler
12
İmza
eabba601d573f12957162ccd344303df811675ef480acced5ecc81e0ac99de4e

Güvenli ve Hızlı APK İndirmeleri

Sizin için Pokémon Masters EX APK indirme işleminin virüssüz olmasını sağlamak amacıyla imza doğrulamayı kullanıyoruz.

İndirmeye hazırlanıyor (s) Pokémon Masters EX'ı indir

İndirme işleminiz kısa sürede hazır olacak...