Home
MAPS.ME banner
MAPS.ME icon

MAPS.ME

Maps_Me
4 ★ Derecelendirme
1,6 milyonİndirilenler
22 Haziran 2026Güncelleme tarihi
Everyoneİçerik Derecelendirmesi

Güvenlik · MAPS.ME

SHA Signature
İmza mevcut değil.

Yenilikler MAPS.ME v17.7.71966-googleRelease

Son güncelleme tarihi 22 Haziran 2026

MAPS.ME. Download the latest version of MAPS.ME to enjoy new features and updates.

MAPS.ME SSS

MAPS.ME kurulumu, cihaz depolama alanı eksikliği, zayıf ağ bağlantısı veya Android cihazınızın uyumluluğu nedeniyle başarısız olabilir. Lütfen önce minimum gereksinimleri kontrol edin.

MAPS.ME, geliştiricisinin güvenilir ve doğrulanmış dijital imzasına sahip olduğundan bu web sitesinden indirmek güvenlidir.

MAPS.ME'in eski sürümlerine göz atmak ve indirmek için sürümler sayfasını ziyaret edin.

Daha Fazla Bilgi

Paket Adı
com.mapswithme.maps.pro
Android gerektirir
Android 5.0+
İçerik Derecelendirmesi
Everyone
Mimarlık
arm64-v8a,armeabi-v7a,x86,x86_64
İzinler
25
İmza
1a3afefc6898b901d551a5ffa0c4f6740ef89e0bcc560c1f3d0a8ef9de815a90

Güvenli ve Hızlı APK İndirmeleri

Sizin için MAPS.ME APK indirme işleminin virüssüz olmasını sağlamak amacıyla imza doğrulamayı kullanıyoruz.

İndirmeye hazırlanıyor (s) MAPS.ME'ı indir

İndirme işleminiz kısa sürede hazır olacak...