Home
Soccer Superstar banner
Soccer Superstar icon

Soccer Superstar

Real Freestyle Soccer
5 ★ Derecelendirme
2,7 milyonİndirilenler
22 Haziran 2026Güncelleme tarihi
Everyoneİçerik Derecelendirmesi

Güvenlik · Soccer Superstar

SHA Signature
İmza mevcut değil.

Yenilikler Soccer Superstar 0.3.65

Son güncelleme tarihi 22 Haziran 2026

Soccer Superstar. Download the latest version of Soccer Superstar to enjoy new features and updates.

Soccer Superstar SSS

Soccer Superstar kurulumu, cihaz depolama alanı eksikliği, zayıf ağ bağlantısı veya Android cihazınızın uyumluluğu nedeniyle başarısız olabilir. Lütfen önce minimum gereksinimleri kontrol edin.

Soccer Superstar, geliştiricisinin güvenilir ve doğrulanmış dijital imzasına sahip olduğundan bu web sitesinden indirmek güvenlidir.

Soccer Superstar'in eski sürümlerine göz atmak ve indirmek için sürümler sayfasını ziyaret edin.

Daha Fazla Bilgi

Paket Adı
com.soccer.score.star
Android gerektirir
Android 5.0+
İçerik Derecelendirmesi
Everyone
Mimarlık
arm64-v8a
İzinler
20
İmza
1e6310aa4d1c0e50ed44c94fb88c7a3e4f154738f34b6835a16c2dcebb28e95f

Güvenli ve Hızlı APK İndirmeleri

Sizin için Soccer Superstar APK indirme işleminin virüssüz olmasını sağlamak amacıyla imza doğrulamayı kullanıyoruz.

İndirmeye hazırlanıyor (s) Soccer Superstar'ı indir

İndirme işleminiz kısa sürede hazır olacak...