Home
XAPK Installer banner
XAPK Installer icon

XAPK Installer

TarrySoft
4 ★ Derecelendirme
1,9 milyonİndirilenler
22 Haziran 2026Güncelleme tarihi
Everyoneİçerik Derecelendirmesi

Güvenlik · XAPK Installer

SHA Signature
İmza mevcut değil.

Yenilikler XAPK Installer 2.2

Son güncelleme tarihi 22 Haziran 2026

XAPK Installer. Download the latest version of XAPK Installer to enjoy new features and updates.

XAPK Installer SSS

XAPK Installer kurulumu, cihaz depolama alanı eksikliği, zayıf ağ bağlantısı veya Android cihazınızın uyumluluğu nedeniyle başarısız olabilir. Lütfen önce minimum gereksinimleri kontrol edin.

XAPK Installer, geliştiricisinin güvenilir ve doğrulanmış dijital imzasına sahip olduğundan bu web sitesinden indirmek güvenlidir.

XAPK Installer'in eski sürümlerine göz atmak ve indirmek için sürümler sayfasını ziyaret edin.

Daha Fazla Bilgi

Paket Adı
com.wuliang.xapkinstaller
Android gerektirir
Android 5.0+
İçerik Derecelendirmesi
Everyone
Mimarlık
arm64-v8a
İzinler
23
İmza
99d34d4cc948c9223a05962f8c181232da6daa2baef622232102486d432848bf

Güvenli ve Hızlı APK İndirmeleri

Sizin için XAPK Installer APK indirme işleminin virüssüz olmasını sağlamak amacıyla imza doğrulamayı kullanıyoruz.

İndirmeye hazırlanıyor (s) XAPK Installer'ı indir

İndirme işleminiz kısa sürede hazır olacak...