Home
Amazon Prime Now banner
Amazon Prime Now icon

Amazon Prime Now

Amazon Mobile LLC
4 ★ Рейтинг
1,4 мільйониЗавантаження
04 липня 2026 р.Оновлено
EveryoneРейтинг вмісту

Безпека · Amazon Prime Now

SHA Signature
Немає підпису.

Що нового в Amazon Prime Now 2.2.0

Востаннє оновлено 04 липня 2026 р.

Amazon Prime Now. Download the latest version of Amazon Prime Now to enjoy new features and updates.

Поширені запитання про Amazon Prime Now

Інсталяція Amazon Prime Now може бути невдалою через відсутність пам’яті пристрою, погане мережеве з’єднання або сумісність вашого пристрою Android. Спочатку перевірте мінімальні вимоги.

Amazon Prime Now можна безпечно завантажити з цього веб-сайту, оскільки він має надійний і перевірений цифровий підпис розробника.

Відвідайте сторінку версій, щоб переглянути та завантажити старіші версії Amazon Prime Now.

Більше інформації

Назва пакета
com.amazon.anow
Потрібен Android
Android 5.0+
Рейтинг вмісту
Everyone
Архітектура
Дозволи
29
Підпис
028cd4310a7f8944bac35f90ebcf0a0ba0497148a3bf4c2a411cd832cf62270b

Безпечне та швидке завантаження APK

Ми використовуємо перевірку підпису, щоб забезпечити безвірусне завантаження Amazon Prime Now APK для вас.

Підготовка завантаження (s) Завантажити Amazon Prime Now

Ваше завантаження незабаром буде готове...