Home
DuckDuckGo, optional Duck.ai banner
DuckDuckGo, optional Duck.ai icon

DuckDuckGo, optional Duck.ai

DuckDuckGo
5 ★ Рейтинг
2,7 мільйониЗавантаження
22 червня 2026 р.Оновлено
EveryoneРейтинг вмісту

Безпека · DuckDuckGo, optional Duck.ai

SHA Signature
Немає підпису.

Що нового в DuckDuckGo, optional Duck.ai 5.284.0

Востаннє оновлено 22 червня 2026 р.

DuckDuckGo, optional Duck.ai. Download the latest version of DuckDuckGo, optional Duck.ai to enjoy new features and updates.

Поширені запитання про DuckDuckGo, optional Duck.ai

Інсталяція DuckDuckGo, optional Duck.ai може бути невдалою через відсутність пам’яті пристрою, погане мережеве з’єднання або сумісність вашого пристрою Android. Спочатку перевірте мінімальні вимоги.

DuckDuckGo, optional Duck.ai можна безпечно завантажити з цього веб-сайту, оскільки він має надійний і перевірений цифровий підпис розробника.

Відвідайте сторінку версій, щоб переглянути та завантажити старіші версії DuckDuckGo, optional Duck.ai.

Більше інформації

Назва пакета
com.duckduckgo.mobile.android
Потрібен Android
Android 5.0+
Рейтинг вмісту
Everyone
Архітектура
arm64-v8a
Дозволи
25
Підпис
e4c069498be8fd779f6a5e4db99a84fc24d907e30bb858a6f2d9b28e68e896d5

Безпечне та швидке завантаження APK

Ми використовуємо перевірку підпису, щоб забезпечити безвірусне завантаження DuckDuckGo, optional Duck.ai APK для вас.

Підготовка завантаження (s) Завантажити DuckDuckGo, optional Duck.ai

Ваше завантаження незабаром буде готове...