Home
Google Maps banner
Google Maps icon

Google Maps

Google LLC
3 ★ Рейтинг
60,4 мільйонЗавантаження
22 червня 2026 р.Оновлено
EveryoneРейтинг вмісту

Безпека · Google Maps

SHA Signature
Немає підпису.

Що нового в Google Maps 26.20.01.913318892

Востаннє оновлено 22 червня 2026 р.

Google Maps. Download the latest version of Google Maps to enjoy new features and updates.

Поширені запитання про Google Maps

Інсталяція Google Maps може бути невдалою через відсутність пам’яті пристрою, погане мережеве з’єднання або сумісність вашого пристрою Android. Спочатку перевірте мінімальні вимоги.

Google Maps можна безпечно завантажити з цього веб-сайту, оскільки він має надійний і перевірений цифровий підпис розробника.

Відвідайте сторінку версій, щоб переглянути та завантажити старіші версії Google Maps.

Більше інформації

Назва пакета
com.google.android.apps.maps
Потрібен Android
Android 5.0+
Рейтинг вмісту
Everyone
Архітектура
arm64-v8a,armeabi-v7a,x86,x86_64
Дозволи
49
Підпис
a408525a6f876a54521e24c763570e3638eaa3696cf0f68f95d6095f79271472

Безпечне та швидке завантаження APK

Ми використовуємо перевірку підпису, щоб забезпечити безвірусне завантаження Google Maps APK для вас.

Підготовка завантаження (s) Завантажити Google Maps

Ваше завантаження незабаром буде готове...