Home
Avatar World banner
Avatar World icon

Avatar World

Pazu Games
5 ★ Рейтинг
4,8 мільйонівЗавантаження
22 червня 2026 р.Оновлено
EveryoneРейтинг вмісту

Безпека · Avatar World

SHA Signature
Немає підпису.

Що нового в Avatar World 1.187

Востаннє оновлено 22 червня 2026 р.

Avatar World. Download the latest version of Avatar World to enjoy new features and updates.

Поширені запитання про Avatar World

Інсталяція Avatar World може бути невдалою через відсутність пам’яті пристрою, погане мережеве з’єднання або сумісність вашого пристрою Android. Спочатку перевірте мінімальні вимоги.

Avatar World можна безпечно завантажити з цього веб-сайту, оскільки він має надійний і перевірений цифровий підпис розробника.

Відвідайте сторінку версій, щоб переглянути та завантажити старіші версії Avatar World.

Більше інформації

Назва пакета
com.pazugames.avatarworld
Потрібен Android
Android 5.0+
Рейтинг вмісту
Everyone
Архітектура
arm64-v8a
Дозволи
8
Підпис
8d39106b5421cb6314ebef30c51a6d2f906e2e40a7bd8e3441a63e5a958e6873

Безпечне та швидке завантаження APK

Ми використовуємо перевірку підпису, щоб забезпечити безвірусне завантаження Avatar World APK для вас.

Підготовка завантаження (s) Завантажити Avatar World

Ваше завантаження незабаром буде готове...